Hravá matematika

Už druhý rok budeme mať možnosť viesť naše deti k matematickej gramotnosti trochu inak - hravšie, a predovšetkým, tvorivejšie. Využívame pritom nový a inovatívny prístup vďaka aplikácii Hejného metódy, ktorá je prirodzene detsky hravá, uchopiteľná a komplexne rozvíjajúca pre naše deti. Vďačíme za to aj grantovému fondu Slovak Telekom a nadácii Pontis, ktorí náš projekt vybrali a prefinancovali tým všetky naše chýbajúce didaktické pomôcky, bez ktorých by sme deti nevedeli v dostatočnej forme voviesť do jednotlivých učebných prostredí. Deti sa veľmi rýchlo oboznámili s novými pomôckami, ktoré si veľmi často a radi vyberajú aj počas voľných hier. Veríme, že takéto objavovanie matematiky prinesie deťom aj v ďalších rokoch radosť z poznávania nového a prispeje ku schopnosti kriticky myslieť, mať radosť z objavovania  a tak sa lepšie pripravovať na vstup do ZŠ. Tešíme sa s nimi.
Slovak Telekomu a Nadácii Pontis vyslovujeme veľké poďakovanie za prejavenú dôveru a finančné prostriedky.
A ako sa nám darí si môžete pozrieť v  našej galérii.

• S pomocou firmy Sanding sa nám podarilo sp... / viac
  • Minister školstva mimoriadne prerušuje pre... / viac
  • Pár riadkov od otca Petra Buranského si mô... / viac
  • V situácii, s ktorou sa dnes pasuje celý s... / viac