Tvorivé dielne v parku na Sihoti ku "Dňu rodiny"

V nedeľu sa náš nitriansky park naplnil množstvom ľudí, hlavne mladých rodín s deťmi, aby vyjadrili svoju podporu dňu, ktorý znamená pre nich, ale aj pre nás, posolstvo a význam "Aby deti otca mali, aby mali mamu..." Tento vzácny deň, ktorým deň rodiny jednoznačne je, sme chceli podporiť aj my, pedagógovia našej školy, s našimi deťmi.

V našom stánku SKŠ si mohli v tvorivých dielňach vyrobiť rôzne zvieratká a maňušky, odtláčané srdiečka pre svojich rodičov, vyrobiť si klobúčiky z papierových tanierikov, jednoducho, komu sa čo páčilo, fantázii sa medze nekládli. Spočiatku sme prvé okoloidúce detičky museli oslovovať, ale v priebehu niekoľkých minút sa pridávali aj ostatní kamaráti. Super nám pomáhali aj naše gymnazistky - dobrovoľníčky. Bolo nám spolu veselo, tvorivo a spoznali sme veľa nových kamarátov. Pozrite sa s nami, ako sme si pekne tvorili.

Dovidenia aj na budúci rok, kamaráti!

(text: PaedDr. Iveta Matejková, foto: Mgr. Ing. Karol Žák, Csc. , PaedDr. Iveta Matejková)