Malí záhradkári

Slnečné dni nás priam lákajú von na náš školský dvor. Spoločne sme sa s deťmi rozhodli, že aj my si skrášlime okolie našej materskej školy farebnými kvietkami,  ktorými sa budeme počas leta kochať.  A nielen to, my sa budeme učiť o ne aj starať. Preto sme nelenili, vysúkali sme si s deťmi rukávy a vysadili sme letničky, levanduľu, pelargóniu, nádhernú bielu bakopu, ružovú krasomilu a iné záhradné trvalky. Samozrejme, nezabudli sme ani na naše maškrtné jazýčky, a zasadili sme aj jahody – už rodia a veľmi nám chutia! A či to máme skutočne pekné? Presvedčte sa sami vo fotogalérii. A ak máte chuť, nejaký pekný kvietok nám môžete priniesť :-)

Veľká vďaka patrí aj Ing. Kvetoslavovi Gašperanovi a pani vedúcej predajne z firmy Koala – záhradnícke potreby, ktorá má svoje prevádzky na mestskej tržnici či na Novozámockej 208, ktorá nám sponzorovala kvalitnú zeminu pre naše kvietky. Ďakujeme!

(text: PaedDr. Iveta Matejková, foto: Sr. Teresita)