Deň rodiny 2017

Po druhý krát sme sa stretli žiaci, priatelia a priaznivci na dni plnom zábavy, súťaží a tvorivých aktivít, ktorých stredobodom bolo to, čo nás všetkých spája - rodina. A sme radi, že sme aj my prispeli našim malým kúskom - usporiadali sme tvorivé dielne. V nich sme tento rok vyrábali papierových anjelikov - to aby si ich deti zavesili pri postieľku, a srdiečka z látok - to zasa aby ich darovali svojim rodičom. Deň to bol skutočne vydarený - o malých záujemcov núdza vskutku nebola. Spolu s rodičmi ich prišlo niekoľko desiatok. Sme radi, že sme aj týmto spôsobom reprezentovali našu SKŠ. A veľká vďaka patrí aj pani vychovávateľke Marianke, spolu s tromi prváčkami z GCM, boli jednoducho skvelé. Pán Boh zaplať! Viac už žiadne slová, viac uvidíte vo fotogalérii. Tak o rok opäť do videnia!