Materská škola svätých anjelov strážcov

Rozlúčka s predškolákmi

Ako to už v živote býva, niečo musí skončiť, aby začalo niečo nové. Toto pravidlo neobišlo ani našu materskú školu a nastala chvíľa, kedy sme sa museli rozlúčiť nielen so školským rokom 2016/2017, ale i s predškolákmi, ktorých čaká životná etapa na základnej škole. Vďaku za celý školský rok sme predniesli na oltár v záverečnej  svätej omši. Potom už prišiel moment, kedy bolo našim predškolákom odovzdané Osvedčenie o ukončení predprimárneho vzdelávania s krátkym programom. Uvedomenie si toho, aké krásne a dôležité je pôsobenie každého dieťaťa v našom spoločenstve, je pre deti, ako aj pre nás, dospelých, milosťou, ktorá dokáže, snáď aspoň o malý kúsok, spraviť svet krajším miestom.  Fotogaléria

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac