Materská škola svätých anjelov strážcov

Vianočná besiedka 2023

Aj tento rok sme sa v adventnom období pripravovali na narodenie Ježiša. Nielen tým, že sme sa snažili robiť dobré skutky, ale sme tiež nacvičovali program na vianočnú besiedku. To, o čom Vianoce skutočne sú, vedia už aj naše deti. Mohli ste vidieť, ako sa anjeli v nebi pripravujú na Vianoce - v podaní našich najmenších Fialiek, Púpavky nám vysvetlili, že Vianoce nie sú o darčekoch, stromčekoch, ani o zvončekoch, ale o tom, že láska prišla medzi nás a vďaka nej nikdy nie sme sami. Príbeh narodenia Pána Ježiša nám predviedli naši predškoláci - Nezábudky. Vďaka tomuto milému vystúpeniu bola vianočná nálada v každom z nás.

 

 

Novinky v kocke
  • Vážení rodičia a priaznivci našej školy! ... / viac
  • Či veľký, či malý. Každý sa môže modliť ru... / viac
  • Srdce je symbolom lásky - a deti ju dokážu... / viac
  • Sviatok sv. anjelov strážcov, našich patró... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac