Spoločné dopoludnie s 1. N

To, že naše deti z materskej školy si dokážu  získať okamžite srdcia všetkých našich hostí, ktorí nás navštívia, sa opať raz  potvrdilo aj v prípade návšetvy študentov nášho gymnázia.
Študenti si pripravili množstvo zaujímavých stanovíšť, kde deti vyhotovovali vianočné pozdravy namotávaním špagátika a následne lepením vytvárali vianočné ozdoby, inde spoznávali rozličné zvieratká, ozdobovali medovníčky, ochutnávali všakovaké dobroty, nacvičovali v sprievode hudobného nástroja Tichú noc, skladali puzzle, pexeso, hádali hádanky, prechádzali cez prekážkovú dráhu a na záver nám študenti zahrali krátke divadielko o narodení Ježiška. Na koniec si deti formou kvízu zopakovali celý príbeh a za odmenu si odniesli sladkú odmenu. To, aké veľké srdce majú naši študenti, bolo vidieť a cítiť počas celého dopoludnia. Veľká vďaka patrí prof. Murárikovi, sr. Clarisse, študentom a rodičom, ktorí nám sponzorovali sladké odmeny. Srdečná vďaka a pán Boh zaplať za vydarenú akciu a pekný zážitok.
Milí študenti - u nás ste vždy vítaní!