Samá vzácna návšteva

Posledné dni nám v materskej škole spríjemnili a obohatili aj rodičia našich detí. Veľké poďakovanie patrí Margarétkinej mamine, ktorá vďaka svojej záľube potešila deti a zmenila ich na tigrov, gepardov, motýle, šteniatka. O tom, že má naozaj talent, sa presvedčíte vo fotogalérii. Celá naša škôlka rozvoniavala vďaka Agátkinmu ocinovi, ktorý tiež obetoval svoj čas a prišiel deti potešiť výbornou cukrovou vatou. Deťom nielenže veľmi chutila, ale ich aj zaujala jej výroba. V ten deň sme mali ešte jednu vzácnu návštevu a to priamo z divadla, pána Ivana Gontka, ktorý prišiel deťom prečítať rozprávky. Bolo im vzácne, že im v škôlke číta niekto iný ako pani učiteľky. Pán Gontko mal pre nich pripravené ešte jedno prekvapenie - mohli si skúsiť hrať na verklíku.

Zo srdca ďakujeme všetkým týmto vzácnym ľuďom!