Materská škola svätých anjelov strážcov

Karneval 2024

"Hurá, je tu karneval!" Z každej triedy sa ozývala hudba a šťastný smiech. Detičky sa zmenili na superhrdinov, hasičov, policajtov a rozprávkové bytosti. V maskách sa zabávali, súťažili, tancovali a pochutnávali si na rôznych dobrotkách. Tradičnú fašiangovú zábavu mohli deti zažiť aj vďaka pánovi Jankovi Krajanecovi, ktorý prišiel v kroji zahrať na heligónke tradičné ľudové piesne. Dobrú náladu sme vďaka fašiangovému sprievodu rozdávali nielen v materskej škole, ale aj v priestoroch základnej školy a gymnázia. Bolo nám spolu veselo :)

 

Novinky v kocke
  • Vážení rodičia a priaznivci našej školy! ... / viac
  • Či veľký, či malý. Každý sa môže modliť ru... / viac
  • Srdce je symbolom lásky - a deti ju dokážu... / viac
  • Sviatok sv. anjelov strážcov, našich patró... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac