Materská škola svätých anjelov strážcov

Poďakovanie za dar

Sme veľmi vďační pánovi doktorovi Markovi Galovi za jeho veľkorysú podporu pri zabezpečení jednotného oblečenia pre našu materskú škôlku. Vďaka jeho štedrosti sme mohli vybaviť deti a učiteľky štýlovým a praktickým oblečením, ktoré posilňuje spoluprácu a vytvára jednotný dojem. Vaša sponzorská podpora je pre nás neoceniteľná a prináša nám veľkú radosť. Srdečne ďakujeme pánovi doktorovi Galovi za jeho obetavosť a dôveru v našu materskú školu. Vaša pomoc nám umožňuje vytvárať pozitívne prostredie pre vzdelávanie a vývoj detí.

 

Novinky v kocke
  • Vážení rodičia a priaznivci našej školy! ... / viac
  • Či veľký, či malý. Každý sa môže modliť ru... / viac
  • Srdce je symbolom lásky - a deti ju dokážu... / viac
  • Sviatok sv. anjelov strážcov, našich patró... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac