Materská škola svätých anjelov strážcov

Futbalový turnaj

Chlapci z triedy Nezábudky reprezentovali našu materskú školu v 2. ročníku futbalového turnaja materských škôl, ktorý usporiadalo Cirkevné centrum voľného času Nitra - Klokočina. Po vyžrebovaní skupín začalo bojovať 6 materských škôl o čo najlepšie umiestnenie v súťaži. Po 2 zápasoch (s MŠ Čajkovského a s MŠ Novomeského) sme sa prebojovali do finále (s MŠ Zvolenská), čo bolo pre nás všetkých obrovský úspech. Keď si však naši skvelí chlapci prevzali strieborný pohár a medaily, boli to úprimné iskričky radosti v ich očkách (a aj v tých našich). Víťazom srdečne blahoželáme. 

Fotogaléria

 

(text, foto: Mgr. Katarína Hucíková)

 

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac