„Si poklad“ nie je len frázou

Každému dal Pán Boh do srdca niečo jedinečné. Často nevieme, čo sa skrýva v nás samotných a nie ešte v iných ľuďoch. Niektorí nájdu svoj POKLAD rýchlo, no mnohí ho hľadajú celý život. Niekedy ho nájdeme sami, no často ho v nás objavia druhí. Skúsme byť dobrodruhovia. Nájdenie pokladu, najmä toho hlboko zakopaného, stojí dobrodruha veľa úsilia. Najťažšie je hľadať poklad tam, kde je terén náročný, príliš tvrdý, neprístupný. Preto je potrebné použiť vhodné nástroje. Pevná vôľa, láska a otvorené srdce sú však istotou.

K príležitosti mesiaca október – mesiac úcty k starším - deti s nadšením vyrobili pre starších ľudí malé prekvapenie, ktorým ich chceli potešiť v jeden chladný jesenný deň. Ako to dopadlo, uvidíte vo fotogalérii. Okrem cesty k pokladu sme boli v správnom čase na správnom mieste a deťom sa naskytol len tak nevídaný pohľad.

Majme odvahu hľadať poklad v iných ľuďoch. Aj keď to nebude jednoduché...

(text, foto: Mgr. Katarína Hucíková)