Návšteva predškolákov v škole

Keďže zápis do prvého ročníka je každým dňom o krôčik bližšie, rozhodli sme sa teda pozrieť na tú našu základnú školu, ktorú delí od materskej školy iba jedno poschodie. Návšteva v 1.A triede bola na začiatku plná očakávaní, ale aj otázok, ako sa školáci vlastne učia, aká je pani učiteľka a pod. Všetky naše otázky zodpovedala milá pani učiteľka, ktorá nás privítala a spoločne s deťmi predstavila ich triedu, dovolila nám dokonca vyskúšať si ich novučičké lavice a pripravila si pre nás aj pracovné listy. Spoločne sme všetky úlohy ľahko zvládli a ani sme sa nenazdali a vyučovacia hodina bola na konci. To, aké zaujímavé a zároveň zábavné môže byť učenie v škole, sme zistili práve tu.

Ďakujeme pani učiteľka Mgr. Stanke Porhajašovej za jej milý prístup, trpezlivosť a za možnosť získania pre nás tak dôležitej pozitívnej skúsenosti.

Vaši predškoláci.