Kytička pre mamičku

Keď sme sa spýtali detí, čo by sme mohli darovať našim mamičkám ku dňu matiek, dostali sme odpoveď: "Ale veď mi nemáme žiadne peniažky, aby sme im mohli niečo kúpiť." "To máte pravdu..." odpovedali sme im, "...skúsme im darovať niečo také, čo nestojí žiadne peniaze a predsa je to mnohonásobne vzácnejšie pre naše mamičky." V tom sa ozval jeden nesmelý hlások, ktorý pozorne počúval príbeh, ktorý sme si predtým čítali o dvoch chlapcoch, ktorí nevedeli čo majú darovať svojej mamine a odvetil  "Veď vieme maľovať". "To je nápad!" ozvali sa aj ostatné deti. A čo tak ku Dňu matiek namaľovať maminám kytičku najkrajšiu akú vieme? Deti s nadšením súhlasili a pustili sa do roboty. A takto vznikli naše kytičky z lásky. Naše obrázky sme sa rozhodli ukázať nielen našim mamičkám, ale možno aj babičkám a okoloidúcim ľuďom. Naše maľované kytičky sú vystavené v obchodíku s umeleckými predmetmi v galérii Akcent na pešej zóne.

Ďakujeme pani Domanovej za ústretovosť a umiestnenie našich malých umeleckých diel v galérii.