Čo robili Nezábudky?

Počas novembra sme sa porozprávali o sviatkoch ako Pamiatka zosnulých a Sviatok všetkých svätých. Postupne sa zoznamovali so životnými príbehmi svätých.. Na dvore materskej školy „brigádovali“ J, dostali nové detské hrable a metly a mali z práce veľkú radosť. Počas mesiaca sa postupne začali pripravovať na nadchádzajúci advent, vytvorili si adventné venčeky, ktoré im p. Peter posvätil. Pripravovali darčeky pre svojich najbližších, diskutovali o zmysle vzájomného obdarovania a začali aj s nácvikom vianočnej besiedky, z ktorej majú veľkú radosť J.

December začali čítaním adventných príbehov na každý deň, vytvorili si veľký stromček, ktorý každý deň zdobili ozdôbkami. Materskú školu navštívil aj sv.Mikuláš, pre ktorého si deti pripravili básničku aj pieseň.  Vytvorili tiež videopozdrav k vianočným sviatkom pre o. biskupa. Oslávili tiež sviatok Nepoškvrneného počatia Panny Márie. Pokračovali tiež s prípravou vianočnej besiedky a vytváraním darčekov pre svojich blízkych a priateľov materskej školy. Fotogaléria