Materská škola svätých anjelov strážcov

Nezábudky v škole

V piatok 18.3. sa naši budúci prváci, ale aj mladšie Nezábudky, zúčastnili na školskom vyučovaní v triede 1.B. Ďakujeme pani učiteľke Škultétyovej, že sa nás s láskou a trpezlivosťou ujala a našim škôlkarom hravou formou priblížila, na čo sa môžu v škole tešiť. Deti boli smelé, s radosťou odpovedali na otázky, vyskúšali si prácu s interaktívnou tabuľou, vypracovali spolu s pani učiteľkou pracovný list a zažili, aké to je sedieť v školskej lavici. Ďakujeme tiež prvákom, ktorí veľmi ochotne našim škôlkarom pomáhali a odpovedali na ich zvedavé otázky. Deti mali zo zážitku v škole radosť a okrem odmien si odniesli aj úsmev a presvedčenie, že v škole bude fajn. 

Fotogaléria

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac