Materská škola svätých anjelov strážcov

Prvé dni v Nezábudkách 2022

Prvé týždne nového školského roka sa v triede Nezábudky niesli v duchu zoznamovania, utvárania kolektívu, osvojovania si triednych pravidiel. Navštívili sme aj knižnicu, kde nás pasovali za rytierov a rytierky a naučili sme sa, aké sú knihy vzácne a ako s nimi zaobchádzať tak, aby sme ich nezničili. Po takmer mesiaci v škôlke môžeme povedať, že nás čaká zábavný, inšpirujúci, priateľský a veľmi vzácny spoločný čas. 

Fotogaléria 

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac