Materská škola svätých anjelov strážcov

Kniha, moja kamarátka

Počas týždennej témy "Kniha, moja kamarátka" sme s deťmi poznávali rôzne druhy kníh, vyrábali sme si svoju vlastnú knihu, ale naučili sme sa, ako môžeme zo starého papiera vyrobiť nový papier. Oboznamovali sme sa s písmenkami, o ktoré deti prejavujú veľký záujem. Aká by to bola kniha bez záložky? Tú deti tiež vyrábali. A nie len pre seba! V tejto dobe, ktorá prináša veľa neistôt a pre mnohých i strach, sme chceli priniesť radosť a úsmev do života ľudí, ktorých stretneme počas vychádzky. Deti ich obdarovali vyrobenými záložkami a aj oni samotné mali z toho veľkú radosť. Videozáznam si môžete pozrieť tu.

Fotogaléria

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac