Materská škola svätých anjelov strážcov

Besiedka starým rodičom našich Púpaviek

Naši najmenší majú za sebou svoj veľký deň, svoje prvé vystúpenie!. V mesiaci október sme sa s deťmi rozprávali o našich starých rodičoch. Hovorili sme si o čase, ktorý s nimi trávime a o spoločných zážitkoch s nimi. Na konci mesiaca sme ich pozvali do našej Materskej školy. Deti si pre nich okrem občerstvenia a darčeka, pripravili i predstavenie, v ktorom bola skrytá ich smelosť, šikovnosť, odvaha, radosť nad ktorou môžeme iba žasnúť.

Fotogaléria

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac