Informácie pred začiatkom šk. roka

Vážení rodičia, milí žiaci,

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR zverejnilo manuály pre školy a školské zariadenia, ktoré upravujú organizáciu a podmienky výchovy a vzdelávania pre školský rok 2020/2021 na webovom sídle:

Cieľom dokumentov je stanoviť základné prevádzkové podmienky po dobu trvania pandémie ochorenia COVID-19 a pre potreby dodržiavania protiepidemických opatrení a odporúčaní.

Upravujú iba tie základné prevádzkové podmienky, ktoré sa líšia alebo sú upravené nad rámec od štandardných podmienok vyplývajúcich zo školských, hygienických, pracovnoprávnych a ďalších predpisov.

V priebehu nasledujúceho týždňa Vás oboznámime s konkrétnymi podmienkami upravujúcimi prevádzku a vnútorný režim v našej materskej škole a s podmienkami na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri výchove  a vzdelávaní.  Podrobnejšie informácie súvisiace s nástupom žiakov do školy zverejníme do 28.8.2020.

Mgr. Radoslav Rusňák

riaditeľ školy