PROSBA 2%

Vážení rodičia a priaznivci našej školy!

V mene Združenia pri Spojenej katolíckej škole Materská škola sv. anjelov strážcov, Farská 19, 949 01 Nitra, si Vás aj tento rok dovoľujeme osloviť a požiadať Vás o poukázanie 2 % z daní nášmu rodičovskému združeniu. Pokiaľ by to bolo možné, dovoľujeme si Vás poprosiť  o oslovenie i Vašich priateľov a známych.

Aj Vašimi 2 % prispievate k modernizácii a rozvoju Materskej školy sv. anjelov strážcov. Nižšie nájdete materiál s bližšími informáciami a predvyplnené tlačivo:

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane fyzickej osoby

MŠ list rodičom

Vami poukázané prostriedky prispievajú k zveľadeniu  areálu škôlky, k modernizácii vnútorného vybavenia a taktiež k podpore rozvíjania našich aktivít v prospech Vašich detí. Ďakujeme Vám za Vami prejavenú finančnú podporu, ako aj za Vaše modlitby.