Materská škola svätých anjelov strážcov

Staráme sa o vtáčiky

Hneď po vianočných prázdninách sme sa stretli v plnom počte a začali sme témou - Staráme sa o zvieratká. Veľkú radosť sme mali zo spoločných hier a nových poznatkov. Život v lese, stopy zvierat a ich zimný spánok, práca horárov a lesníkov nás veľmi zaujala. Aj my sme chceli ako títo lesníci pomôcť v zime zvieratkám. Pre sýkorky sme vyrobili originálne kŕmidla. Na ich výrobu sme potrebovali iba jablko a zopár semienok a pochúťka pre vtáčiky bola hotová. – posúďte sami...

Fotogaléria


Postup na prípravu:
- 1 jablko
- zopár semienok slnečnice
- dlhý špagát
- šikovné ruky mamy čo prekroja jablko
- a silného ocka, čo nám pomôže upevniť ho aj vysoko na strom
... TENTO POSTUP Z NÁS UŽ KAŽDÝ OVLÁDA ...

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac