Materská škola svätých anjelov strážcov

Prosba 2%

Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo svojej dane

Vážení rodičia, v zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov, môže daňovník poukázať 2% (3%) zo svojej dane organizácii, ktorá je na tento účel zaregistrovaná. Združenie pri Spojenej katolíckej škole, Materská škola svätých anjelov strážcov je v tomto roku prijímateľom 2%.

 

V minulom školskom roku združenie získalo z 2%  235,82 €, za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. Financie boli použité na zakúpenie učebných pomôcok pre deti MŠ.   

 

  • Ak Vám robí ročné zúčtovanie dane zamestnávateľ, máte do konca apríla možnosť venovať ich nášmu združeniu, a tým podporiť školu, do ktorej chodí vaše dieťa. Tlačivo „Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti” je nutné si nechať potvrdiť u zamestnávateľa a tlačivo „Vyhlásenie” doplniť údajmi z potvrdenia, podpísať a obe poslať po Vašom dieťati do školy do 28.04.2020. Postup nájdete na stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-na-poukazanie-2-pre-zamestnancov/

  • Ak si sami podávate daňové priznanie, vpíšte prosím do príslušnej časti nasledovné  údaje: 

 

Obchodné meno: 

Združenie pri Spojenej katolíckej škole, Materská škola svätých anjelov strážcov

Sídlo: 

Farská 19, 949 01 Nitra

Právna forma: 

Občianske združenie

IČO:

423361710003

 

Bližšie informácie nájdete na stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-pre-fyzicke-osoby/

 

 

Potrebné tlačivá si môžte stiahnuť tu.

 

Za prejavenú podporu vopred ďakujeme.

 

 

Novinky v kocke
  • S pomocou firmy Sanding sa nám podarilo sp... / viac
  • Minister školstva mimoriadne prerušuje pre... / viac
  • Pár riadkov od otca Petra Buranského si mô... / viac
  • V situácii, s ktorou sa dnes pasuje celý s... / viac
  • Ministerka školstva, vedy, výskumu a šport... / viac