Materská škola svätých anjelov strážcov

Prosba 2%

Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo svojej dane

Vážení rodičia, v zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov, môže daňovník poukázať 2% (3%) zo svojej dane organizácii, ktorá je na tento účel zaregistrovaná. Združenie pri Spojenej katolíckej škole, Materská škola svätých anjelov strážcov je v tomto roku prijímateľom 2%.

 

V minulom školskom roku združenie získalo z 2%  322,32 €, za čo Vám veľmi pekne ďakujeme. Financie boli použité na zakúpenie odrážadiel pre deti a stojana na odrážadlá. Zvyšok ešte použijeme na nákup učebných pomôcok.    

 

  • Ak Vám robí ročné zúčtovanie dane zamestnávateľ, máte do konca apríla možnosť venovať ich nášmu združeniu, a tým podporiť školu, do ktorej chodí vaše dieťa. Tlačivo „Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti” je nutné si nechať potvrdiť u zamestnávateľa a tlačivo „Vyhlásenie” doplniť údajmi z potvrdenia, podpísať. Postup nájdete na stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-na-poukazanie-2-pre-zamestnancov/

  • Ak si sami podávate daňové priznanie, vpíšte prosím do príslušnej časti nasledovné  údaje: 

 

Obchodné meno: 

Združenie pri Spojenej katolíckej škole, Materská škola svätých anjelov strážcov

Sídlo: 

Farská 19, 949 01 Nitra

Právna forma: 

Občianske združenie

IČO:

423361710003

 

Bližšie informácie nájdete na stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-pre-fyzicke-osoby/

 

 

Potrebné tlačivá si môžte stiahnuť tu.

 

Za prejavenú podporu vopred ďakujeme.

 

 

Novinky v kocke
  • Vážení rodičia a priaznivci našej školy! ... / viac
  • Či veľký, či malý. Každý sa môže modliť ru... / viac
  • Srdce je symbolom lásky - a deti ju dokážu... / viac
  • Sviatok sv. anjelov strážcov, našich patró... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac