Materská škola svätých anjelov strážcov

,,On nám nič nerozumie?“

Naša spojená škola mala v týchto dňoch vzácnu návštevu z Írska, veterinára, Dr. Nialla O´Riordan, momentálne člen Rodiny Panny Márie. Bol pozvaný ku študentom, ktorí sa učia angličtinu. V prednáškach hovoril pomocou pútavej prezentácie o svojej krajine, jej zvykoch, športe.  Keďže sa niekoľko rokov venoval liečbe slávnych koní a bol vyhľadávaným lekárom,  vložil do prezentácie  i videoklipy koní. Aj my sme využili toto obohatenie. Deti boli doslova fascinované krásou slávneho koňa Galilea, prírody. Čo však najmenší nevedeli pochopiť: ,,Prečo tak inak rozpráva?“

Fotogaleria

Novinky v kocke
  • Hneď po vianočných prázdninách sme sa stre... / viac
  • Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a špo... / viac
  • Spojená katolícka škola v Nitre pozýva vše... / viac
  • Pokoj vám, JA som to!     „Vo svete máte ... / viac
  • Podporte našu školu - darujte 2% (3%) zo s... / viac